Termékek
Moduláris UPS
  • Moduláris UPSModuláris UPS
  • Moduláris UPSModuláris UPS
  • Moduláris UPSModuláris UPS

Moduláris UPS

A HAGOE Modular UPS-t adatközpontokhoz, kommunikációs helyiségekhez és ipari vezérlőrendszerekhez tervezték. DSP digitális vezérlést és N+X redundanciát használ, modulonként 20KVA-val és szekrényenként akár 200KVA-val. Moduláris felépítése rugalmas kapacitásbővítést, megbízható áramvédelmet és egyszerűbb karbantartást tesz lehetővé.
  • Termék típusa:Moduláris szünetmentes tápegység / moduláris szünetmentes tápegység
  • Modul kapacitás:Akár20KVA modulonként
  • Szekrény kapacitása:Akár200KVA szekrényenkéntpárhuzamos modulkonfiguráción keresztül
  • Redundancia: N+X redundáns moduláris felépítés
  • Vezérlési technológia:DSP digitális vezérlés
  • A különbség amoduláris UPSés a hagyományos torony típusú UPS nem egyszerűen a szekrény kialakítása. Ez a kapacitáskonfiguráció, a redundancia és a karbantartás eltérő megközelítését foglalja magában.

    A hagyományos UPS-t általában teljes tápegységként konfigurálják. Amikor a terhelés növekszik, a felhasználónak egy másik UPS rendszert kell hozzáadnia, vagy a meglévő egységet nagyobb modellre kell cserélnie. Amoduláris UPSintegrálja a teljesítménymodulokat, a vezérlőrendszereket és a kapcsolódó funkciókat egy bővíthető architektúrába, lehetővé téve a kapacitás konfigurálását az aktuális terhelésnek és a jövőbeni bővítési tervnek megfelelően.

    Az adatközpontok és a kommunikációs helyiségek esetében ez megváltoztathatja az UPS beszerzését a teljes rendszer jövőbeli maximális igény szerinti méretezéséről az elején a kapacitás fokozatos bővítésére, ahogy a tényleges terhelés növekszik.

    Modular UPS

    Műszaki leírás

    Moduláris UPS tápegységötvözi a hagyományos torony típusú UPS rendszerek műszaki jellemzőit a modern adatközpontok és berendezéstermek modularizációs követelményeivel. Örökbe fogadDSP digitális vezérlési technológiaés egyN+X redundáns moduláris felépítés, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy rugalmasan konfigurálják a rendszert a tényleges terhelési követelményeknek megfelelően. Egyetlen modul kapacitást biztosít20 KVA, míg a kapacitás legfeljebb200 KVA szekrényenkénttöbb modul párhuzamos csatlakoztatásával érhető el.

    A moduláris felépítés megvalósítása mellett a rendszer jelentősen javítja a kritikus teljesítményű berendezések megbízhatóságát, alkalmazhatóságát és karbantarthatóságát, így megfelelő választássá válik a nagy megbízhatóságú tápellátást igénylő iparágak számára.

    Fő műszaki paraméterek

    Kategória Paraméter Specifikáció
    Modell Modell HM-33010GS / HM-33015GS / HM-33020GS / HM-33025GS / HM-33030GS
    Fő bemenet Bemeneti feszültség 380VAC / 400VAC / 415VAC
    Bemeneti frekvencia 50/60Hz
    Teljesítménytényező >0,99
    Jelenlegi torzítási arány THDi <3%
    Feszültség tartomány -40%~+25%; -40%~-20% lineáris frekvenciacsökkentéssel
    Frekvencia tartomány 40-70 Hz
    Kitérő Bypass feszültség 380VAC / 400VAC / 415VAC
    Feszültség tartomány -20%~+15%
    Túlterhelési kapacitás 135%, hosszú távú munkavégzés
    Túlterhelési kapacitás 135%–150%, 6 perc
    Túlterhelési kapacitás Terhelhetőség >150%, munkaidő<100 ms
    Kimenet Kimeneti feszültség 380VAC / 400VAC / 415VAC
    Feszültség pontosság ±1%(kiegyensúlyozott terhelés);±1,5%(kiegyensúlyozatlan terhelés)
    Feszültség torzítási arány THD <1,5%(lineáris terhelés);THD <5%(nemlineáris terhelés)
    Teljesítménytényező 0.8
    Háromfázisú pontosság 120°±0,5°
    Csúcsérték arány 3:1
    Túlterhelési kapacitás 110%, 1 óra, átkapcsolás bypassra
    Túlterhelési kapacitás 125%, 10 perc, átkapcsolás bypassra
    Túlterhelési kapacitás 150%, 200 ms, váltson bypassra
    Túlterhelési kapacitás >150%,200 ms, váltson bypassra
    Rendszer Rendszer hatékonyság Normál modul:95%
    Rendszer hatékonyság Gazdasági modul:98%
    Akkumulátor hatékonyság 95%
    Kijelző LCD + LED, érintőképernyő + billentyűzet
    Védelmi szint IP20
    Kommunikációs interfész RS232, RS485, száraz érintkező, SNMP kártya, EPO, generátor interfész
    Csatlakozási mód Támogatja a felső és alsó csatlakozást
    Üzemi hőmérséklet 0-40°C
    Tárolási hőmérséklet -25-70°C
    Relatív páratartalom 0–95%(nincs páralecsapódás)
    Zaj <55 dB
    Akkumulátor Akkumulátor feszültség ±240VDC(32-44 szekció állítható be)
    Akkumulátor konfiguráció 20% rendszerteljesítmény
    Akkumulátor feszültség tolerancia ±1%
    Súly Teljesítmény modul 10KVA:20 kg
    Teljesítmény modul 15KVA:21 kg
    Teljesítmény modul 20 KVA:25 kg
    Teljesítmény modul 25KVA:30 kg
    Teljesítmény modul 30 KVA:34 kg
    Méret 6 modulos szekrény 600 × 900 × 1600 mm
    10 modulos szekrény 600 × 900 × 2000 mm
    Teljesítmény modul 440 × 590 × 134 mm(10KVA / 15KVA / 20KVA)
    Szekrény súlya 6 modulos szekrény Modell: HM060-10, HM090-15, HM120-20;150 kg
    10 modulos szekrény Modell: HM100-10, HM150-15, HM200-20;180 kg

    Miért más a moduláris UPS?

    1. A kapacitás követheti a tényleges terhelést

    A moduláris UPS egyik legfontosabb előnye, hogy az UPS kapacitása követni tudja a tényleges terhelési igényt.

    Például egy újonnan épített gépterem viszonylag alacsony kezdeti terhelésű lehet, de a jövőben szerverekkel, tárolórendszerekkel, hálózati berendezésekkel vagy egyéb informatikai terhelésekkel egészülhet ki. A moduláris architektúrával az UPS konfigurációja a projekt tényleges növekedésének megfelelően bővíthető, nem pedig a teljes jövőbeli kapacitás megvásárlása az elején.

    2. N+X redundancia kritikus terhelésekhez

    Kritikus terhelések esetén az UPS kiválasztása nem csak a szükséges kapacitás teljesítését jelenti. A rendszernek azt is mérlegelnie kell, hogy a fennmaradó rendszer tovább tud-e működni, ha egy tápegység nem elérhető.

    A HAGOE moduláris UPS egyN+X redundáns moduláris felépítés. Ebben az építészetben"N"a tényleges terhelés támogatásához szükséges modulok számát jelenti, míg"X"további redundáns modulokat jelent. A megfelelő redundancia-konfiguráció csökkentheti az egyes modulok meghibásodásának a teljes áramellátó rendszerre gyakorolt ​​hatását.

    A tényleges N+X konfigurációt a terhelhetőség, a szükséges megbízhatósági szint és a projekt tervezési követelményei alapján kell meghatározni.

    Moduláris UPS kontra hagyományos torony UPS

    Összehasonlítás Moduláris UPS Hagyományos Tower UPS
    Építészet Moduláris teljesítmény architektúra Integrált UPS egység
    Kapacitás konfigurálása Rugalmas modul alapú konfiguráció Általában az UPS egység kapacitása határozza meg
    Terjeszkedés Adjon hozzá modulokat igény szerint További UPS-egységekre vagy cserére lehet szükség
    Redundancia N+X redundancia konfigurálható Általában teljes UPS redundancián alapul
    Karbantartás A hibás modulok önállóan kezelhetőktervezéstől függően A karbantartás kiterjedhet a teljes UPS egységre
    Jövőbeli terhelésnövekedés Kiválóan alkalmas fokozatos bővítésre Előzetesebb kapacitástervezést igényel
    Telepítés Moduláris szekrényrendszer Hagyományos UPS szekrény
    Kezdeti konfiguráció A tényleges terheléshez igazítható Gyakran a várható maximális terhelésnek megfelelően méretezik
    Adatközpont alkalmasság Kiválóan alkalmas bővíthető kritikus terhelésekhez Alkalmas fix kapacitású alkalmazásokhoz
    Közbeszerzési fókusz Skálázhatóság, redundancia, karbantarthatóság Kapacitás, megbízhatóság és kezdeti rendszerkonfiguráció

    Ez nem jelenti azt, hogy a moduláris UPS mindig jobb, mint a hagyományos torony típusú UPS.

    Ha a terhelés stabil, a szükséges kapacitás egyértelműen meghatározott, és a jövőbeni bővítés valószínűtlen, a hagyományos UPS egyszerű megoldás maradhat.

    Ha a projekt folyamatos bővítést, terhelésnövekedést, szakaszos adatközpont-építést vagy magas rendelkezésre állási követelményeket foglal magában, a moduláris UPS skálázhatósága és redundanciája nagyobb értéket jelenthet.

    Ezért az UPS beszerzésénél a projekt teljes életciklusát figyelembe kell venni, nem pedig csak a kezdeti vételárra összpontosítani.

    Kapacitás konfigurálása

    20 KVA modul tervezés

    A HAGOE termékinformációi szerint egyetlen modul kapacitást tud biztosítani20 KVA. A moduláris architektúra lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy a tényleges terhelési követelményeknek megfelelően konfigurálják a rendszert ahelyett, hogy teljes mértékben egyetlen nagy kapacitású UPS-re hagyatkoznának.

    Szekrényenként 200 KVA-ig

    A modulok egy szekrényen belüli párhuzamos csatlakoztatásával a rendszer akár 1-ig terjedő kapacitáskonfigurációt érhet el200 KVA. Ez lehetővé teszi a rendszer számára, hogy megfeleljen a különböző követelményeknek, a közepes méretű kritikus terhelésektől a nagyobb géptermi energiarendszerekig.

    Mérnöki megjegyzés:A végső modulmennyiséget, az N+X redundancia szintet, az akkumulátor konfigurációt és a rendszerkapacitást a tényleges terhelésnek és a projekt követelményeinek megfelelően kell megerősíteni.

    Hol használják a moduláris szünetmentes tápegységet?

    Adatközpontok

    Az adatközpontok terhelése gyakran fokozatosan növekszik a szerverek, tárolórendszerek és hálózati berendezések hozzáadásával. A moduláris UPS moduláris konfiguráció révén képes alkalmazkodni a változó energiaigényekhez, így alkalmassá teszi a bővíthető adatközponti tápellátási architektúrákhoz.

    Távközlési és kommunikációs helyiségek

    A távközlési és kommunikációs helyiségek magas szintű áramellátást és berendezések rendelkezésre állását igényelnek. Beállítható a helyiség terhelési méretének megfelelően, miközben redundáns architektúrát használ a kritikus kommunikációs berendezések energiaellátásának javítása érdekében.

    Ipari vezérlőrendszerek

    Az ipari automatizálásban használt PLC-rendszerek, vezérlők, felügyeleti berendezések és kommunikációs eszközök folyamatos és stabil áramellátást igényelhetnek. Tartalék tápellátást és tápminőség-védelmet biztosít a kritikus vezérlési terheléseknél.

    Pénzügyi és kereskedelmi létesítmények

    Pénzintézetek, kereskedelmi központok és vállalati informatikai rendszerek megkövetelik a szerverek és hálózati berendezések megbízható működését. Skálázható tartalék tápellátási architektúrát tud biztosítani a kritikus IT-terhelésekhez.

    Beszerzési útmutató

    A beszerzési személyzet és az EPC-projektek esetében ajánlatos tisztázni a következő részleteket a megkeresés szakaszában:

    1. Erősítse meg a szükséges kapacitást
    Adja meg az aktuális terhelést, a csúcsterhelést és a jövőbeli bővítési kapacitást, ahelyett, hogy egyszerűen megadna egy általános UPS-kapacitást.

    2. Határozza meg a redundanciakövetelményt
    Világosan határozza meg, hogy a projekt megköveteli-eN, N+1, vagy másN+Xredundancia architektúra.

    3. Erősítse meg az akkumulátor-autonómiát
    Adja meg, hogy az UPS mennyi ideig képes fenntartani a terhelést a hálózati áramszünet után.

    4. Erősítse meg a telepítési feltételeket
    Információkat adjon meg a kiszolgálóhelyiségről, a kábelbemeneti/kimeneti módokról, a környezeti hőmérsékletről és a karbantartás elérési útvonalairól.

    5. Kérjen műszaki dokumentumokat
    Követelje meg a beszállítókat, hogy nyújtsanak be termékspecifikációkat, rendszerjavaslatokat, kapcsolási rajzokat, tanúsító dokumentumokat, vizsgálati jelentéseket és telepítési/karbantartási kézikönyveket.

    6. Értékelje a szállító mérnöki képességeit
    A moduláris UPS-rendszerekkel kapcsolatban ne csak a termék árára összpontosítson; továbbá értékeli a szállító képességeit a rendszerkonfiguráció, a párhuzamos rendszertervezés, a tesztelés, a telepítési útmutató és az értékesítés utáni karbantartás tekintetében.

    Minőség-ellenőrzés és gyártási erő

    ben alakult2008, A HAGOE több mint 18 éves tapasztalattal rendelkezik a teljesítményelektronika és tápegységek gyártásában. A párhuzamos modulokat, redundanciát és folyamatos működést magában foglaló moduláris UPS rendszerek esetében a vállalat gyártási és ellenőrzési folyamatot alkalmaz, amely magában foglalja az elektronikus összeszerelést és a teljes egység tesztelését.

    A gyártó létesítmény felszereltTRUMPF lézervágó gépek, AMADA CNC hajlítógépek, SMT gyártósorok és automatizált toronyvágó berendezések. A tesztelési források közé tartozikintelligens öregedés, EMC, IP-védelem és környezetvédelmi tesztelő berendezésekaz elektromos teljesítmény, a működési stabilitás és a környezeti alkalmazkodóképesség ellenőrzésére.

    alatt működik a HAGOEISO9001, ISO14001 és ISO45001irányítási rendszerek és birtokok34+ nemzeti szabadalom. Termékportfóliója magában foglalja a GZDW egyenáramú áramellátó rendszereket, UPS/EPS-eket, áramelosztó berendezéseket és új energiaelektromos rendszereket is, releváns gyártási tapasztalatokat biztosítva a moduláris UPS fejlesztéshez és rendszerintegrációhoz.

    ISO 9001ISO 14001ISO 45001

    GYIK

    1. Hogyan kell kiszámítani a moduláris szünetmentes tápegység kapacitását egy új adatközponthoz?

    Az UPS kapacitását a tényleges terhelés, a teljesítménytényező, a jövőbeni bővítési követelmények és a szükséges redundanciaszint alapján kell kiszámítani. Ahelyett, hogy egyszerűen összeadnánk az összes berendezés névleges teljesítményét, az aktuális és a tervezett terhelést is figyelembe kell venni a szükséges mennyiség meghatározása előtt.Nmodulok ésXredundáns modulok.

    2. Hogyan működik az N+X redundancia moduláris szünetmentes tápegységben?

    Na tényleges terhelés támogatásához szükséges modulok minimális számát jelenti, mígXtovábbi redundáns modulokat jelent. Például egy redundáns modul hozzáadása a szükséges kapacitáshoz létrehoz egyN+1konfigurációt. A végső redundancia szintet a projekt megbízhatósági követelményeinek és a terhelés kritikusságának megfelelően kell meghatározni.

    3. Mi történik, ha az egyik tápegység meghibásodik?

    Amikor a rendszer konfigurálva van aN+X redundancia, a fennmaradó rendelkezésre álló modulok továbbra is támogathatják a kritikus terhelést a tervezett működési tartományon belül, ha egy modul elérhetetlenné válik. Az, hogy a teljes terhelés online maradhat-e, a terhelési szinttől, a redundáns modulok számától és a rendszervezérlési stratégiától függ.

    4. A moduláris szünetmentes tápegység bővíthető a telepítés után?

    Igen. A moduláris szünetmentes tápegység architektúrájának egyik legfontosabb célja a kapacitás méretezhetősége. A terhelés növekedésével további tápmodulok is hozzáadhatók a teljes UPS rendszer cseréje helyett. Bővítés előtt ellenőrizni kell a rendelkezésre álló modulpozíciókat, a rendszer kapacitását, az upstream/downstream elosztást és a redundancia követelményeit.

    5. Mekkora a HAGOE moduláris szünetmentes tápegység maximális kapacitása?

    A jelenlegi termékinformációk szerint egyetlen modul akár20 KVA, míg egyetlen szekrény akár akár200 KVApárhuzamos kapcsolaton keresztül. A tényleges rendszerkapacitást és a modulmennyiséget a terhelés és a redundancia konfigurációja szerint kell meghatározni.

    6. Milyen terhelési arány javasolt a moduláris szünetmentes tápegység kiválasztásakor?

    Az UPS-t nem szabad egyszerűen úgy méretezni, hogy megfeleljen az aktuális tényleges terhelésnek teljes kapacitáson. A tervezésnek figyelembe kell vennie a jövőbeni bővítési és redundanciai követelményeket, megfelelő kapacitástartalékkal a projekt terhelésnövekedési terve alapján. Adatközpontok és egyéb kritikus terhelések esetén a felhasználható kapacitás utánN+Xa redundanciát is figyelembe kell venni.

    7. Hogyan kell kiválasztani az akkumulátor kapacitását a moduláris szünetmentes tápegységhez?

    Az akkumulátor kapacitása elsősorban attól függUPS terhelési teljesítmény, a szükséges tartalék idő, az akkumulátor rendszer feszültsége, a kisülési jellemzők és a környezeti hőmérséklet. Az akkumulátor kapacitását nem szabad kizárólag az UPS KVA besorolásából választani; a szükséges autonómiaidőt is bele kell számítani a számításba.

    Hot Tags: Moduláris UPS Gyártó, Szállító, 20KVA Moduláris UPS, 200KVA Moduláris UPS, N+X UPS, Adatközponti UPS, Bővíthető UPS, Kína UPS Gyártó
    Kérdés küldése
    Elérhetőségei
    • Cím

      No. 908, Niming Road, Kunpeng Street, Wenzhou Marine Economic Development Demonstration Zone, Wenzhou City, Zhejiang tartomány, Kína

    Közvetlenül gyárunkból küldje el kérdését a HAGOE-nak a váltakozó áramú tápegység, az egyenáramú tápegység panel, a szünetmentes tápegység beszerzése, testreszabása, az OEM-ek együttműködése, a műszaki támogatás és a projektmegoldások tekintetében.
    X
    Cookie-kat használunk, hogy jobb böngészési élményt kínáljunk, elemezzük a webhely forgalmát és személyre szabjuk a tartalmat. Az oldal használatával Ön elfogadja a cookie-k használatát. Adatvédelmi szabályzat
    ElutasítElfogadás